PŘÍMÉ PŘENOSY

Sdílet informace není snadný úkol a vyžaduje spoustu času, i prostředků. S námi dokážete efektivně oslovit své zákazníky, zaměstnance nebo jen fanoušky bez zbytečných nákladů. Prostřednictvím Youtube, Facebooku anebo naší privátní sítě odvysíláme přímý přenos online a vy ušetříte čas i náklady.

Pořádáte koncerty, divadla, velké akce? Doplňte vaší akci přímým přenosem nejen na velkoplošné obrazovky, ale především do celého světa prostřednictvím internetu. Máme zkušenosti s přenosy České filharmonie do českých kin, z velkých open air koncertů, ale i z globální konferencí UNICEF. Žádná akce pro nás není příliš malá ani velká.

TYPY PŘENOSŮ

Výhody našich přímých přenosů

PREZENTACE S ŘEČNÍKEM V JEDNOM OBRAZE

Prezentace kombinujeme se záběrem na řečníka do jednoho obrazu. Podle kontextu přibližujeme důležitý obsah, aby bylo vždy jasné, o čem je řeč. Přenosy jsou díky tomu dynamičtější, což diváci oceňují větší pozorností. Díky HD kvalitě jsou skvěle čitelné.

OTÁZKY OD DIVÁKŮ ONLINE

S námi jsou diváci aktivní účastníci. Své otázky mohou psát, ale i lajkovat texty ostatním. Moderátor má vše ihned k k dispozici na tabletu. Ale nemusí ale zůstat jen u textu – diváky připojíme videem přímo do přenosu, skrze jejich počítač či mobil.

VLOŽENÍ PŘENOSU DO VAŠEHO WEBU

Přehrávač vám rádi vložíme do existující prezentace na vaší doméně, případně vám navrhneme a vyrobíme micro-site přesně na míru. V případě Youtube kanálů a Facebookových stránek se postaráme o kompletní administraci.

VIDEOKONFERENCE – USPOŘÁDEJTE VÍCE AKCÍ ZÁROVEŇ

A PROPOJTE JE PŘENOSEM