POZITIV s.r.o.

Více než 18 let zkušeností…

Jsme audiovizuální společnost s důrazem na využití nejnovějších technologií. Vašemu businessu pomáháme ve třech klíčových oblastech: PŘÍMÉ PŘENOSY, VIDEO PRODUKCE A TECHNICKÁ REALIZACE EVENTŮ. 

Spolupracujeme s předními českými firmami a máme mnoho Pozitivních referencí.

Působíme na českém trhu již od roku 1999, kdy jsme jako filmoví producenti stáli za úspěšným debutem režisérky Alice Nellis Ene bene. V následujících letech se naše aktivity rozšířily o tehdy novou oblast – internetový streaming. Nejprve v podobě přenosu zvuku, stali jsme se leadery v internetovém streamingu českých rádií. Tuto aktivitu jsme oddělili do společnosti Play.cz a vzápětí jsme přidali streaming obrazu a stali se kompletním dodavatelem plnohodnotných audiovizuálních přenosů.

V roce 2011 jsme společnost rozšířili o filmařské profesionály ze společnosti HeCut, abychom byli schopni dodávat ty nejlepší služby na trhu.

Díky naší profesionalitě s námi spolupracuje společnost Google ČR a umožnila nám streamovat prostřednictvím platformy Youtube LIVE mezi prvními v ČR. Stáli jsme u vzniku multikanálové Youtube sítě TUBRR, která pečuje o české youtubery a hledá pro ně atraktivní zakázky.  

Společně se nyní snažíme zprostředkovávat vaše akce online, vytvářet poutavé filmy a skvěle je prezentovat nejen na Youtube.

Jakub Sýkora

Jakub Sýkora

CEO

Ve světě filmu a videa se Jakub pohybuje už od střední školy. Je absoloventem FAMU, oboru filmový střihač. Podílel se na sřihu desítek českých seriálů, dokumentů a filmů. Firemní zakázky spočítat nedokáže. Své zkušenosti také získal dlouhodobou spoluprací s Českou televizí na pozici promo producera. Ovládá dramaturgii a dokáže vymyslet kreativní a neotřelé nápady. Je nejen filmový mág, ale tak technologický hračička. Vládne nejmodernějšími technologiemi a neustále se v této oblasti vzdělává. Je šéfem a spolumajitelem firmy Pozitiv.

Žaneta Seidlová

Žaneta Seidlová

Movie magic maker

Filmy uchvacovaly Žanetu odjakživa. Proto se audiovizuálnímu světu věnuje už od střední školy a ve svém směru pokračovala i na Univerzitě J. E. Purkyně. Má zkušenosti z mnoha českých projektů, ale i zahraničních stáží. Mistrně ovládá mnoho post-produkčních softwarů a milým úsměvem maskuje své ohromné technické znalosti a dovednost.